Корзина
89 отзывов
Насіння Огірок Авенсіс F1 50 шт ТМ " Професійне насіння "

Насіння Огірок Авенсіс F1 50 шт ТМ " Професійне насіння "

40 грн.

Минимальная сумма заказа на сайте — 100 грн.

Показать оптовые цены
  • В наличии
  • Оптом и в розницу
+38 (066) 393-67-98
  • +38 (098) 040-97-98
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Насіння Огірок Авенсіс F1 50 шт ТМ " Професійне насіння "Насіння Огірок Авенсіс F1 50 шт ТМ " Професійне насіння "
40 грн.
В наличии
Купить
+38 (066) 393-67-98
  • +38 (098) 040-97-98
Описание
Информация для заказа

Оскільки огірок — популярна овочева культура в Україні серед городників-любителів та професіоналів, є величезна кількість сортів та гібридів огірків. І постійно з'являються нові. Якщо ви шукайте ранні сорти чи гібриди огірка, радимо виростити на своїй ділянці огірок Авенсис f1. Цей ранній гібрид характеризується високою і стабільною віддачею врожаю. Висівати насіннєвий матеріал можна в закритому ґрунті (плівкові теплиці, парники) і у відкритому. Період вегетації його в середньому становить 40–42 дні.

Зеленці однорідні, темно-зеленого кольору, шкірка шипоподібна. Розміри плода: довжина — 9–10 см, діаметр — 2 см. Зеленці не гірчать, не мають внутрішніх порожнин. Даний гібрид вирощується для консервацій та солінь, але у свіжому вигляді теж хороший. Плоди добре переносять транспортування і не втрачають товарний вигляд, що добре для реалізації його на свіжому ринку.

Гібрид дає стабільний урожай протягом усього періоду вегетації. Відрізняється стійкістю до поширених грибкових захворювань, якими хворіють огірки.

Вирощування огірка Авенсис f1

Огірок Авенсис ф1 висівають насінням у відкритий або закритий ґрунт на глибину 2–3 см. Прямий посів у ґрунт, залежно від регіону і ґрунтово-кліматичних умов, проводять з другої половини квітня до початку травня. Зробіть лунки, заповніть їх добривом, зволожте і покладіть в кожну лунку по 2–3 насінини. Закрийте їх тонким шаром ґрунту і трохи ущільніть. До появи сходів зволожуйте ґрунт, деякі овочівники вкривають посіви плівкою або іншим матеріалом, щоб захистити від раптових заморозків, які можуть повернутися вночі.

Огірок Авенсіс, опис якого зазначено вище, культивують і в теплиці. При такому вирощуванні гібрида насіння на розсаду висівають у кінці зими — на початку весни. Насіння сіють у торф'яні або інші горщики і зволожують ґрунт. Ємності тримають в теплі, а після появи сходів — температуру знижують. Після появи 3–4 листків розсада готова для винесення в теплицю.

Догляд за рослинами

Огірок Avensis добре відгукується на регулярний і своєчасний полив. Ґрунт необхідно постійно рихлити і видаляти бур'ян. Огірки особливо потребують вологи під час цвітіння і утворення зав'язі. Якщо погода стоїть жарка, поливи можна проводити кожного дня (в ранкові або вечірні години).

Важливим етапом при вирощуванні цього гібриду огірків є підживлення. Перший раз його проводять на початку цвітіння, а потім кожні 14 днів. Як азотне добриво підійде розчин коров'яку і курячий послід. Листове підживлення рекомендується проводити у хмарні дні.

Гібрид Авенсис f1 є досить стійким до грибкових захворювань, проте через неправильну агротехніку теж може піддатися хворобам. Тому важливо постійно видаляти бур'ян. А якщо хвороби або шкідники все ж вразили рослини, необхідно відразу ж вжити заходів для боротьби з ними.

  • Цена: 40 грн.